SAUNA
MOBILNA

na wynajem

Kąpiele w łaźni parowej działają kojąco na organizm. Nasi klienci z Gdańska, Sopotu lub Gdynii twierdzą, że wizyty w łaźni pozwalają odpocząć i zrelaksować się po męczącym dniu w pracy. 

Mobilna sauna to doskonała alternatywa dla tradycyjnej sauny, która pozwala na korzystanie z jej dobrodziejstw w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki swojej mobilności i łatwości montażu, jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą cieszyć się saunowaniem w domu lub na zewnątrz, bez konieczności inwestowania w drogi i trudny w montażu tradycyjny model.

 

W saunie…

Jedną z największych zalet mobilnej sauny jest jej elastyczność. Można ją łatwo przenieść w dowolne miejsce, co pozwala na korzystanie z jej dobrodziejstw nie tylko w domu, ale także na przykład na działce, w ogrodzie czy nad jeziorem. Dzięki temu można cieszyć się saunowaniem w pięknym otoczeniu natury, co jeszcze bardziej podnosi jego relaksacyjne właściwości.

Mobilna sauna jest także łatwa w montażu i demontażu. Nie wymaga specjalistycznej ekipy budowlanej, ani skomplikowanego procesu montażu. Zwykle składa się z kilku elementów, które łatwo się łączy, co pozwala na szybkie i łatwe przygotowanie sauny do użytku.

Na wyposażeniu

Sauna jest więc wyjściem dla tych wszystkich, którzy pragną poprawić sobie samopoczucie, ale również bardzo dobrze wpłynąć na swoje zdrowie. Korzystanie z sauny – na co zwrócić uwagę? Ciekawym wyjściem dla ludzi, którzy doceniają saunę niewątpliwie będzie mobilna bania (sprawdź: sauna mobilna). Takie rozwiązanie sprawdzi się przykładowo w sytuacji organizowania imprezy firmowej, ale także domówki czy również wypadu we dwójkę. Mobilna sauna to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą cieszyć się korzyściami sauny bez konieczności inwestowania w stałą konstrukcję. Ta mobilna forma sauny jest coraz bardziej popularna, ponieważ pozwala na łatwy transport i szybkie umiejscowienie w dowolnym miejscu. Warto pamiętać o tym, że jest to sauna, w której mieści się wręcz 10 osób. Przy tym, jest to sauna opalana drewnem, która nagrzewa się bardzo szybko, ponieważ zajmuje to nie więcej niż 40 minut.
Kolejną zaletą mobilnej sauny jest jej niski koszt. Inwestycja w mobilną saunę jest znacznie tańsza niż w tradycyjną, a jej koszty eksploatacji są również niższe. Nie trzeba ponosić kosztów budowy, ani też kosztów utrzymania, takich jak ogrzewanie czy oświetlenie. Mobilna sauna jest także bardziej ekologiczna niż tradycyjna. Nie wymaga skomplikowanego systemu ogrzewania, ani też nie generuje tak dużych ilości odpadów, jak tradycyjna sauna. Dzięki temu można cieszyć się sauną w Gdańsku Spocie lub Gdyni. Jedną z najważniejszych zalet mobilnej sauny jest jej elastyczność. Można ją przenieść w dowolne miejsce, czy to na działce, czy na plaży, co pozwala na cieszenie się sauną w pięknym otoczeniu natury. Jest to również doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą korzystać z sauny w różnych miejscach, np. w przypadku wyjazdów na weekend czy wakacji. Kolejną zaletą mobilnej sauny jest jej prostota. Nie trzeba martwić się o koszty budowy stałej sauny ani o konieczność zajmowania dużej przestrzeni. Mobilna sauna jest zwykle mniejsza od stałej i łatwiejsza w montażu. Mobilna sauna jest również doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą korzystać z sauny w prywatności. Nie trzeba martwić się o to, że ktoś nas będzie przeszkadzał lub będzie patrzył przez okno. Mobilna sauna pozwala na korzystanie z sauny tylko w gronie wybranych osób. Mobilna sauna jest również bardzo bezpieczna. Nie trzeba martwić się o to, że sauna zostanie zniszczona przez deszcz czy śnieg, ponieważ można ją łatwo przenieść do innego miejsca.

Cennik

Poniedziałek – Czwartek

300 złotych / doba 

+ 100 złotych za każdą następną dobę  

Piątek – Niedziela

400 złotych / doba 

+ 200 złotych za każdą następną dobę  

Do każdego wynajmu worek drewna GRATIS

Kontakt

Patryk Ptach

Telefon

+48 501 067 491

+48 506 474 318

Adres

Rumia, Sobieskiego 12

e-mail

wynajem@sauna3miasto.pl

©sauna3miasto – 2022